Olja på duk, vinterbild. Signerad och daterad 1913. (73x91)
550 SEK | 2018-11-11 10:45 |
450 SEK | 2018-11-10 10:48 |
200 SEK | 2018-11-09 19:05 |
150 SEK | 2018-11-09 19:00 |
100 SEK | 2018-11-09 07:36 |
100 SEK | Startpris |