Med förgylld stålarmband. Boettens baksida med gravyr. Bruksslitage, senare krona, går ej. (Diameter 35mm)
4 400 SEK | 2018-11-11 08:48 |
4 200 SEK | 2018-11-10 20:00 |
3 800 SEK | 2018-11-09 21:56 |
2 500 SEK | 2018-11-09 16:29 |
2 200 SEK | 2018-11-08 21:17 |
850 SEK | 2018-11-09 15:53 |
600 SEK | 2018-11-08 22:11 |
500 SEK | 2018-11-08 20:27 |
200 SEK | 2018-11-08 20:04 |
150 SEK | 2018-11-08 20:11 |
100 SEK | Startpris |