Färglagd etsning, "Paddan och råttan". Signerad och numrerad. Inramad. (31x23,5)
1 000 SEK | 2018-11-11 11:38 |
950 SEK | 2018-11-11 11:55 |
300 SEK | 2018-11-10 21:10 |
200 SEK | 2018-11-09 21:47 |
150 SEK | 2018-11-09 18:09 |
100 SEK | Startpris |