Olja på duk, biblisk scen. Osignerad. Dubblerad duk. I senare ram. Krackeleringar. (58x71)
3 800 SEK | 2018-11-11 11:53 |
3 600 SEK | 2018-11-08 10:59 |
3 600 SEK | 2018-11-09 19:38 |
1 200 SEK | 2018-11-09 12:15 |
1 000 SEK | 2018-11-09 11:30 |
650 SEK | 2018-11-08 22:52 |
100 SEK | Startpris |