Matskedar 6st, matgafflar 5st, matknivar 6st, bordsskedar 6st, bordsgafflar 6st samt bordsknivar 6st. Emblem, graverat monogram. Repor, slitage. (Vikt exklusive knivar 1065g., knivarnas vikt 672g.)
3 000 SEK | 2018-11-09 23:19 |
3 000 SEK | 2018-11-09 23:22 |
2 600 SEK | 2018-11-08 19:34 |
750 SEK | 2018-11-09 21:11 |
450 SEK | 2018-11-09 18:30 |
250 SEK | 2018-11-09 00:34 |
150 SEK | 2018-11-08 19:48 |
100 SEK | Startpris |