Dalmålning på papper, "Den Cananeiska qwinnan som Ropar efter Jesum". Monogramsignerad och daterad 1837. Fläckar, veck, hål, uppklistrad på senare pannå. (125x103)
10 000 SEK | 2018-11-11 12:00 |
9 800 SEK | 2018-11-11 12:00 |
7 600 SEK | 2018-11-10 18:02 |
4 600 SEK | 2018-11-10 14:57 |
3 200 SEK | 2018-11-09 21:15 |
2 100 SEK | 2018-11-09 19:34 |
1 900 SEK | 2018-11-09 19:04 |
500 SEK | 2018-11-08 20:12 |
150 SEK | 2018-11-08 20:17 |
100 SEK | Startpris |