Etsning, "Vadstället". Signerad i blyerts, i plåten daterad 1912. Inramad. Mindre fläckar. (19,9x14,9)
11 500 SEK | 2018-11-10 15:36 |
11 000 SEK | 2018-11-11 11:06 |
9 800 SEK | 2018-11-09 10:15 |
7 000 SEK | 2018-11-10 14:42 |
6 600 SEK | 2018-10-29 17:54 |
350 SEK | 2018-11-08 22:55 |
250 SEK | 2018-11-08 22:17 |
150 SEK | 2018-11-08 20:07 |
100 SEK | Startpris |