Stålboett. Svart urtavla. Med datumangivelse. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Slitage, repor, glas med sprickor. (Diameter 35mm)
2 500 SEK | 2018-11-11 11:53 |
2 400 SEK | 2018-11-09 09:24 |
2 000 SEK | 2018-11-10 21:11 |
1 400 SEK | 2018-11-10 17:28 |
1 000 SEK | 2018-11-09 13:31 |
300 SEK | 2018-11-08 22:04 |
200 SEK | 2018-11-08 22:12 |
100 SEK | 2018-11-08 20:13 |
100 SEK | Startpris |