Olja på pannå, skärgårdsbild med havsörn. Signerad. (33x40)
1 700 SEK | 2018-11-11 11:30 |
1 600 SEK | 2018-11-11 08:07 |
1 600 SEK | 2018-11-11 10:32 |
1 400 SEK | 2018-11-10 21:38 |
1 000 SEK | 2018-11-10 22:33 |
450 SEK | 2018-11-10 16:19 |
400 SEK | 2018-11-09 15:17 |
400 SEK | 2018-11-09 16:42 |
100 SEK | 2018-11-08 22:17 |
100 SEK | Startpris |