Olja på duk, interiör med kulla. Signerad och daterad 47. Oramad. (66x56)
2 900 SEK | 2018-11-11 11:58 |
2 800 SEK | 2018-11-11 12:31 |
2 200 SEK | 2018-11-11 12:02 |
1 500 SEK | 2018-11-11 10:53 |
800 SEK | 2018-11-09 15:18 |
650 SEK | 2018-11-09 10:43 |
350 SEK | 2018-11-09 14:44 |
100 SEK | Startpris |