Olja på duk, man vid härbre. Signerad och daterad 41. Mindre fläckar. (62x51)
700 SEK | 2018-11-11 10:55 |
650 SEK | 2018-11-11 11:56 |
400 SEK | 2018-11-10 14:20 |
350 SEK | 2018-11-09 16:30 |
100 SEK | Startpris |