Olja på duk, midsommarfirande i skärgården. Signerad. Ram med lagningar och retuscher. Ställvis krackelerad. (74x118)
1 900 SEK | 2018-11-11 11:09 |
1 800 SEK | 2018-11-11 11:26 |
1 600 SEK | 2018-11-11 11:07 |
1 200 SEK | 2018-11-11 10:03 |
850 SEK | 2018-11-10 22:34 |
800 SEK | 2018-11-10 15:48 |
550 SEK | 2018-11-10 12:27 |
200 SEK | 2018-11-09 11:02 |
150 SEK | 2018-11-09 07:37 |
100 SEK | 2018-11-08 22:49 |
100 SEK | Startpris |