Stålboett. Svart pie-pan urtavla. Datumangivelse. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Slitage, glaset med repor. (Diameter 35mm)
15 000 SEK | 2018-11-11 11:59 |
14 500 SEK | 2018-11-11 11:54 |
12 500 SEK | 2018-11-11 11:53 |
9 400 SEK | 2018-11-11 11:54 |
9 000 SEK | 2018-11-11 11:52 |
8 200 SEK | 2018-11-09 15:28 |
7 600 SEK | 2018-11-09 20:30 |
7 200 SEK | 2018-11-09 13:05 |
4 400 SEK | 2018-11-09 10:21 |
1 700 SEK | 2018-11-08 23:18 |
700 SEK | 2018-11-08 22:11 |
600 SEK | 2018-11-08 22:02 |
500 SEK | 2018-11-08 20:26 |
150 SEK | 2018-11-08 20:12 |
100 SEK | Startpris |