Med blomdekor och förgyllning. Reliefdekor. En hänkel med tillverkningsdefekt. Proveniens: Niss Oscar Jonssons dödsbo, grundaren av JOFA, Malung. (Längd 40, höjd 28)
2 500 SEK | 2018-11-09 15:32 |
2 400 SEK | 2018-11-11 08:21 |
800 SEK | 2018-11-09 22:07 |
200 SEK | 2018-11-09 15:08 |
150 SEK | 2018-11-09 00:33 |
100 SEK | 2018-11-08 20:36 |
100 SEK | Startpris |