Keramik. Etikettmärkt, stämplad. Smärre krackeleringar, mindre fläckar. (Höjd 38)
2 700 SEK | 2018-12-09 10:37 |
2 600 SEK | 2018-12-08 18:07 |
2 400 SEK | 2018-12-07 13:48 |
1 700 SEK | 2018-12-06 13:02 |
1 000 SEK | 2018-12-06 10:53 |
900 SEK | 2018-12-05 21:57 |
100 SEK | Startpris |