Figurin i stengods, fågel. Monogramsignerad och daterad 63. På sockel i sten. (Höjd inklusive sockel 13, längd 14)
10 500 SEK | 2018-12-09 11:40 |
10 000 SEK | 2018-12-09 11:41 |
9 200 SEK | 2018-12-09 11:27 |
7 200 SEK | 2018-12-07 09:52 |
4 600 SEK | 2018-12-06 22:49 |
4 400 SEK | 2018-12-06 19:02 |
1 500 SEK | 2018-12-06 20:18 |
650 SEK | 2018-12-05 23:00 |
650 SEK | 2018-12-06 10:25 |
100 SEK | 2018-12-05 21:54 |
100 SEK | Startpris |