20. Bestickuppsättning i sterlingsilver, 74 delar, Towle Sterling, USA

Matgafflar 12st, matskedar 12st, matknivar 9st, teskedar 15st, smörgåsgafflar 12st, smörknivar 12st samt serveringsbestick 2st. Matknivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor, graverat monogram. (Vikt exklusive knivar 2425g. knivarnas vikt 620g., matknivarnas längd 22)

Varunr 268710

9 December 2018 12:00

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK 7 200 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

7 200 SEK2018-12-06 22:18
7 000 SEK2018-12-06 14:43
6 200 SEK2018-12-06 12:54
450 SEK2018-12-06 13:56
100 SEK Startpris

2018-12-09 Månadsauktion, Söndag 9 december Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.13.00-16.00 Lördag kl.11.00-14.00 Söndag kl.10.00-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms