Matgafflar 12st, matskedar 12st, matknivar 9st, teskedar 15st, smörgåsgafflar 12st, smörknivar 12st samt serveringsbestick 2st. Matknivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor, graverat monogram. (Vikt exklusive knivar 2425g. knivarnas vikt 620g., matknivarnas längd 22)
7 200 SEK | 2018-12-06 22:18 |
7 000 SEK | 2018-12-06 14:43 |
6 200 SEK | 2018-12-06 12:54 |
450 SEK | 2018-12-06 13:56 |
100 SEK | Startpris |