Olja på duk, biblisk scen. Ram med dekorskador. Krackeleringar, antika duklagningar. (90x77)
2 500 SEK | 2018-12-07 09:57 |
2 400 SEK | 2018-12-08 16:21 |
1 200 SEK | 2018-12-07 16:08 |
1 000 SEK | 2018-12-07 12:41 |
400 SEK | 2018-12-06 20:19 |
300 SEK | 2018-12-06 17:07 |
200 SEK | 2018-12-06 07:58 |
100 SEK | 2018-12-06 07:29 |
100 SEK | Startpris |