Förgyllt parerskydd, med dekor av lejonhuvud och trekronor. Klinga med förgylld text "Fäderneslandet". Stämplad E.Svalling, Eskilstuna. Balja och parerskydd stämplat GM under krona. Bruksslitage, balja med nötningar. (Total längd 100)
2 600 SEK | 2018-12-09 11:38 |
2 200 SEK | 2018-12-09 11:09 |
2 000 SEK | 2018-12-08 16:29 |
1 500 SEK | 2018-12-08 11:10 |
1 400 SEK | 2018-12-06 18:39 |
1 300 SEK | 2018-12-07 16:08 |
600 SEK | 2018-12-06 08:43 |
400 SEK | 2018-12-05 23:40 |
100 SEK | 2018-12-05 22:41 |
100 SEK | Startpris |