Etsning, "Tidigt". Signerad, i plåten daterad 1914. Inramad. Tryckkant med reva. (24,5x17,5)
8 000 SEK | 2018-12-08 16:52 |
7 800 SEK | 2018-12-09 11:53 |
6 800 SEK | 2018-12-08 19:20 |
5 200 SEK | 2018-12-07 23:00 |
3 800 SEK | 2018-12-07 21:56 |
3 000 SEK | 2018-12-07 17:56 |
2 100 SEK | 2018-12-07 18:31 |
1 700 SEK | 2018-12-07 15:32 |
1 100 SEK | 2018-12-06 11:28 |
500 SEK | 2018-12-06 00:02 |
500 SEK | 2018-12-06 06:55 |
150 SEK | 2018-12-05 23:14 |
100 SEK | Startpris |