Olja på duk, figurkomposition. Signerad. (90x110)
5 200 SEK | 2018-12-07 14:05 |
4 200 SEK | 2018-12-07 17:37 |
2 500 SEK | 2018-12-06 14:44 |
1 600 SEK | 2018-12-06 12:39 |
1 500 SEK | 2018-12-06 03:57 |
950 SEK | 2018-12-06 09:10 |
350 SEK | 2018-12-06 08:33 |
250 SEK | 2018-12-05 23:54 |
200 SEK | 2018-12-05 23:58 |
100 SEK | 2018-12-05 22:34 |
100 SEK | Startpris |