Träsnitt, "Söndag". Signerad och numrerad. Daterad 82. Inramad. (73x55)
5 600 SEK | 2018-12-09 11:14 |
5 400 SEK | 2018-12-08 22:18 |
3 400 SEK | 2018-12-08 16:39 |
2 700 SEK | 2018-12-07 07:58 |
2 600 SEK | 2018-12-06 21:17 |
1 500 SEK | 2018-12-06 14:49 |
1 200 SEK | 2018-12-06 12:01 |
800 SEK | 2018-12-06 06:57 |
350 SEK | 2018-12-05 22:36 |
350 SEK | 2018-12-05 23:58 |
250 SEK | 2018-12-05 21:52 |
100 SEK | Startpris |