Etsning, "Hårtång". Signerad, i trycket daterad 1914. Inramad. (12,5x8,5)
10 500 SEK | 2018-12-08 16:49 |
10 000 SEK | 2018-12-09 10:14 |
8 400 SEK | 2018-12-08 22:33 |
6 200 SEK | 2018-12-08 12:19 |
5 600 SEK | 2018-12-08 16:01 |
3 800 SEK | 2018-12-08 15:40 |
2 200 SEK | 2018-12-08 10:55 |
1 100 SEK | 2018-12-07 15:33 |
950 SEK | 2018-12-07 17:10 |
450 SEK | 2018-12-06 08:37 |
350 SEK | 2018-12-06 06:58 |
100 SEK | Startpris |