Etsning, "Vadstället". Signerad, i trycket daterat 1912. Inramad. Bladet något gulnat. (19,9x14,9)
6 400 SEK | 2018-12-09 11:49 |
6 200 SEK | 2018-12-08 12:20 |
5 800 SEK | 2018-12-08 15:38 |
2 500 SEK | 2018-12-08 10:53 |
1 600 SEK | 2018-12-06 20:26 |
1 500 SEK | 2018-12-07 18:30 |
1 100 SEK | 2018-12-06 11:27 |
1 000 SEK | 2018-12-06 14:52 |
500 SEK | 2018-12-05 21:58 |
450 SEK | 2018-12-06 06:53 |
100 SEK | Startpris |