5. Anders Zorn (1860-1920)

Etsning, "Vadstället". Signerad, i trycket daterat 1912. Inramad. Bladet något gulnat. (19,9x14,9)

Varunr 268730

9 December 2018 12:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 6 400 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

6 400 SEK2018-12-09 11:49
6 200 SEK2018-12-08 12:20
5 800 SEK2018-12-08 15:38
2 500 SEK2018-12-08 10:53
1 600 SEK2018-12-06 20:26
1 500 SEK2018-12-07 18:30
1 100 SEK2018-12-06 11:27
1 000 SEK2018-12-06 14:52
500 SEK2018-12-05 21:58
450 SEK2018-12-06 06:53
100 SEK Startpris

2018-12-09 Månadsauktion, Söndag 9 december Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.13.00-16.00 Lördag kl.11.00-14.00 Söndag kl.10.00-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms