Olja på duk, "Karmansbo smältsmedja". Signerad och daterad 1930. Med dedikation. (54x72)
10 500 SEK | 2018-12-09 11:38 |
10 000 SEK | 2018-12-09 11:40 |
9 200 SEK | 2018-12-09 10:13 |
6 400 SEK | 2018-12-08 19:20 |
1 000 SEK | 2018-12-05 22:34 |
350 SEK | 2018-12-06 16:09 |
100 SEK | Startpris |