Matgafflar 12st, förrättsgafflar 12st, förrättsknivar 12st samt serveringssked. Bruksslitage, repor. (Gafflarnas längd 19,5, vikt exklusive knivar 1092g., knivarnas vikt 480g.)
7 200 SEK | 2019-01-13 12:00 |
7 000 SEK | 2019-01-13 11:58 |
3 600 SEK | 2019-01-13 08:23 |
3 400 SEK | 2019-01-12 19:11 |
3 200 SEK | 2019-01-12 09:43 |
3 000 SEK | 2019-01-10 20:51 |
100 SEK | 2019-01-10 20:17 |
100 SEK | Startpris |