Med handmålad landskapsscen och förgyllning. Slitage, fatet med nött förgyllning. (Koppens höjd 10, diameter 10)
1 200 SEK | 2019-01-12 13:32 |
1 100 SEK | 2019-01-11 16:57 |
1 000 SEK | 2019-01-11 10:49 |
800 SEK | 2019-01-11 16:07 |
300 SEK | 2019-01-11 09:12 |
250 SEK | 2019-01-10 22:13 |
200 SEK | 2019-01-10 22:49 |
100 SEK | 2019-01-10 21:17 |
100 SEK | Startpris |