Med handmålad och förgylld dekor. Ornamenterad hänkel. Fatet med förgyllningsslitage. (Koppens höjd 8,5, diameter 8,5)
1 500 SEK | 2019-01-12 22:25 |
1 500 SEK | 2019-01-13 08:49 |
1 300 SEK | 2019-01-12 21:58 |
1 100 SEK | 2019-01-11 16:57 |
1 000 SEK | 2019-01-12 13:09 |
800 SEK | 2019-01-11 16:07 |
450 SEK | 2019-01-11 09:11 |
350 SEK | 2019-01-10 22:39 |
350 SEK | 2019-01-10 22:49 |
250 SEK | 2019-01-10 22:13 |
100 SEK | 2019-01-10 21:17 |
100 SEK | Startpris |