Vitglaserade med förgylld dekor. Bruksslitage, bl.a. andra sortering. (Höjd exklusive hänkel 7, diameter 8,5)
1 400 SEK | 2019-01-11 00:36 |
1 400 SEK | 2019-01-11 19:15 |
1 000 SEK | 2019-01-10 22:41 |
900 SEK | 2019-01-10 21:55 |
700 SEK | 2019-01-10 22:24 |
250 SEK | 2019-01-10 20:44 |
150 SEK | 2019-01-10 21:39 |
100 SEK | Startpris |