Olja på duk, landskap med boskap. Dubblerad duk, retuscher, krackeleringar. (70x95)
950 SEK | 2019-01-12 19:36 |
900 SEK | 2019-01-13 11:16 |
750 SEK | 2019-01-13 10:34 |
500 SEK | 2019-01-13 01:41 |
300 SEK | 2019-01-11 07:56 |
250 SEK | 2019-01-12 17:34 |
150 SEK | 2019-01-11 11:33 |
100 SEK | Startpris |