Olja på duk, komposition. Signerad. (82x100)
5 000 SEK | 2019-01-13 11:47 |
4 800 SEK | 2019-01-13 12:03 |
3 800 SEK | 2019-01-12 16:08 |
3 000 SEK | 2019-01-12 16:31 |
2 100 SEK | 2019-01-12 16:01 |
2 000 SEK | 2019-01-12 13:42 |
1 600 SEK | 2019-01-12 13:53 |
1 100 SEK | 2019-01-12 10:17 |
900 SEK | 2019-01-12 09:21 |
500 SEK | 2019-01-12 05:38 |
450 SEK | 2019-01-11 20:47 |
400 SEK | 2019-01-11 19:02 |
300 SEK | 2019-01-11 19:16 |
200 SEK | 2019-01-11 19:12 |
100 SEK | 2019-01-11 16:21 |
100 SEK | Startpris |