Kaffekoppar 13st samt kaffefat 14st. Bruksslitage, bl.a. andra sortering, fyra fat med hårt förgyllningsslitage. (Kopparnas höjd 6,5, diameter 8)
1 100 SEK | 2019-01-13 11:22 |
1 000 SEK | 2019-01-11 16:06 |
1 000 SEK | 2019-01-11 17:13 |
500 SEK | 2019-01-10 22:26 |
200 SEK | 2019-01-10 22:42 |
100 SEK | 2019-01-10 21:40 |
100 SEK | Startpris |