Förgylld stålboett. Armband i läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, glas på repor. (Diameter 35mm)
3 600 SEK | 2019-01-10 22:39 |
3 400 SEK | 2019-01-11 14:35 |
150 SEK | 2019-01-10 20:38 |
100 SEK | 2019-01-10 20:15 |
100 SEK | Startpris |