Otto Wilhelm Kjellberg, Västerås. Matskedar 11st, matgafflar 12st, dessertskedar 11st samt teskedar 10st. Med stämplat monogram. Bruksslitage. (Matskedarnas längd 22, vikt 2817g.)
7 800 SEK | 2019-01-10 22:07 |
7 600 SEK | 2019-01-13 10:01 |
6 800 SEK | 2019-01-10 20:03 |
100 SEK | Startpris |