Olja på duk, stilleben. Signerad. (52x42)
2 600 SEK | 2019-01-13 10:34 |
2 500 SEK | 2019-01-13 11:37 |
1 800 SEK | 2019-01-13 09:33 |
1 300 SEK | 2019-01-11 19:29 |
600 SEK | 2019-01-11 13:44 |
350 SEK | 2019-01-10 21:19 |
150 SEK | 2019-01-10 20:51 |
100 SEK | Startpris |