Olja på duk, figurscen. Dubblerad duk. Duklagningar, retuscher. Krackeleringar. (80x88)
1 600 SEK | 2019-01-13 11:14 |
1 500 SEK | 2019-01-13 11:22 |
950 SEK | 2019-01-13 10:30 |
850 SEK | 2019-01-12 22:54 |
750 SEK | 2019-01-12 07:40 |
200 SEK | 2019-01-11 18:17 |
150 SEK | 2019-01-10 20:32 |
150 SEK | 2019-01-10 21:57 |
100 SEK | Startpris |