Olja på duk, kvinnor med duvor. Monogramsignerad och daterad 1879. Mindre duklagning och retusch, smärre färgbortfall. (80x47)
33 000 SEK | 2019-01-13 11:59 |
32 500 SEK | 2019-01-13 11:59 |
20 000 SEK | 2019-01-13 11:15 |
16 000 SEK | 2019-01-12 22:46 |
12 000 SEK | 2019-01-12 23:22 |
8 800 SEK | 2019-01-11 20:36 |
8 600 SEK | 2019-01-11 14:59 |
8 000 SEK | 2019-01-11 10:00 |
3 000 SEK | 2019-01-11 12:55 |
2 100 SEK | 2019-01-10 21:12 |
1 900 SEK | 2019-01-11 08:54 |
1 700 SEK | 2019-01-11 02:25 |
1 500 SEK | 2019-01-10 20:29 |
250 SEK | 2019-01-10 20:29 |
150 SEK | 2019-01-10 20:27 |
100 SEK | 2019-01-10 20:23 |
100 SEK | Startpris |