Porslin. Med handmålad dekor. Allegori över astronomin. Lagningar, retuscher, dekornaggar, ett attribut saknas. (Höjd 19, bredd 19)
2 900 SEK | 2019-01-29 11:39 |
2 800 SEK | 2019-02-02 17:32 |
2 400 SEK | 2019-02-02 02:29 |
2 000 SEK | 2019-02-01 15:33 |
1 200 SEK | 2019-01-31 22:03 |
1 000 SEK | 2019-01-31 20:25 |
100 SEK | Startpris |