Förgyllt stål. Handtag i form av fiskar. Gafflar 8st samt knivar 8st. Förgyllningsslitage, repor. (Längd 18,5-21)
1 100 SEK | 2019-02-03 11:58 |
1 000 SEK | 2019-02-02 17:49 |
850 SEK | 2019-02-03 11:51 |
100 SEK | 2019-01-31 19:01 |
100 SEK | Startpris |