Etsning, "Frida". Signerad, i plåten daterad 1914. Inramad. (19,5x14,5)
3 400 SEK | 2019-02-03 10:10 |
3 200 SEK | 2019-02-02 19:06 |
3 000 SEK | 2019-02-02 12:32 |
2 900 SEK | 2019-01-24 20:48 |
950 SEK | 2019-01-31 20:17 |
250 SEK | 2019-01-31 18:49 |
150 SEK | 2019-01-31 18:41 |
100 SEK | Startpris |