Olja på duk, "Kairo". Signerad. (69x92)
13 500 SEK | 2019-02-03 12:02 |
13 000 SEK | 2019-02-03 11:53 |
8 600 SEK | 2019-02-03 02:14 |
5 200 SEK | 2019-02-02 11:36 |
4 000 SEK | 2019-02-01 20:44 |
3 200 SEK | 2019-02-01 16:42 |
2 200 SEK | 2019-02-01 14:03 |
1 000 SEK | 2019-01-31 19:25 |
600 SEK | 2019-01-31 21:00 |
300 SEK | 2019-01-31 19:49 |
100 SEK | Startpris |