Olja på duk, "Scener ur ett äktenskap III". Signerad och daterad 02. (125x190) Proveniens: Konstnärens egen ateljé.
400 SEK | 2019-02-02 19:18 |
350 SEK | 2019-02-02 20:12 |
100 SEK | Startpris |