Olja på duk, "Avvaktan". Signerad. Ställvis med krackeleringar. (125x190) Proveniens: Konstnärens egen ateljé.
850 SEK | 2019-02-02 19:19 |
800 SEK | 2019-01-31 22:36 |
400 SEK | 2019-01-31 19:42 |
200 SEK | 2019-01-31 19:36 |
100 SEK | Startpris |