Olja på duk, orientalisk interiör. Signerad. (97x65)
3 400 SEK | 2019-02-03 11:47 |
3 200 SEK | 2019-02-03 10:52 |
2 300 SEK | 2019-02-03 10:08 |
2 100 SEK | 2019-02-02 19:19 |
1 700 SEK | 2019-02-02 16:06 |
450 SEK | 2019-02-01 10:05 |
350 SEK | 2019-01-31 19:51 |
250 SEK | 2019-01-31 20:02 |
150 SEK | 2019-01-31 18:44 |
100 SEK | 2019-01-31 17:41 |
100 SEK | Startpris |