Etsning, "Självporträtt". Signerad, i plåten daterad 1911. Inramad. (15,5x12)
5 000 SEK | 2019-02-02 22:51 |
4 800 SEK | 2019-01-24 20:49 |
4 000 SEK | 2019-02-01 23:17 |
1 300 SEK | 2019-02-01 10:37 |
1 100 SEK | 2019-01-31 20:58 |
950 SEK | 2019-01-31 20:16 |
250 SEK | 2019-01-31 18:50 |
150 SEK | 2019-01-31 18:42 |
100 SEK | Startpris |