Förrättstallrikar 11st, serveringsskål, uppläggningsfat 2st, burk med lock, saltströare samt fat till frukostkopp. Burkens lock med kantskada, ströaren med fotskada. Varierande årgångar. Repor, bruksslitage. (Tallrikarnas diameter 21,5)
1 600 SEK | 2019-02-03 11:41 |
1 500 SEK | 2019-02-02 23:57 |
1 300 SEK | 2019-02-02 16:54 |
1 200 SEK | 2019-02-02 11:07 |
1 100 SEK | 2019-02-01 19:33 |
1 000 SEK | 2019-01-31 19:02 |
900 SEK | 2019-01-31 22:22 |
800 SEK | 2019-01-31 18:41 |
150 SEK | 2019-01-31 19:01 |
100 SEK | Startpris |