Med handmålad dekor av kvinna. Brätte med förgyllning och kobolt. Ställvis med förgyllningsslitage. (Diameter 24)
4 600 SEK | 2019-02-01 20:21 |
4 400 SEK | 2019-02-02 15:59 |
3 800 SEK | 2019-02-02 14:39 |
3 200 SEK | 2019-02-01 23:15 |
1 000 SEK | 2019-01-31 18:19 |
950 SEK | 2019-01-24 20:41 |
100 SEK | Startpris |