Akvarell, figurscen. Signerad och daterad 32. Inramad. Blad med fläckar. (28x23)
2 100 SEK | 2019-02-03 10:32 |
2 000 SEK | 2019-01-31 20:30 |
1 700 SEK | 2019-02-02 22:32 |
1 200 SEK | 2019-01-31 19:59 |
100 SEK | Startpris |