Etsning, "Gopsmorsstugan". Signerad, i plåten daterad 1917. Inramad. (29x20)
7 200 SEK | 2019-01-31 21:28 |
7 000 SEK | 2019-02-02 16:00 |
6 000 SEK | 2019-02-01 23:18 |
4 800 SEK | 2019-01-24 21:02 |
950 SEK | 2019-01-31 20:17 |
250 SEK | 2019-01-31 18:59 |
150 SEK | 2019-01-31 18:42 |
100 SEK | Startpris |