Firma Gustaf Möllenborg, Stockholm. Fötter i form av lejontassar. Kaffekannan krönt med pinjekotte. Bårder med fransk lilja. Gräddkannan invändigt förgylld. Kannans handtag med avslag. Smärre repor. (Höjd 10-20, vikt 1014g.)
3 200 SEK | 2019-02-01 12:45 |
3 000 SEK | 2019-01-31 21:51 |
2 400 SEK | 2019-02-01 09:34 |
2 000 SEK | 2019-02-01 09:08 |
1 000 SEK | 2019-01-31 20:23 |
100 SEK | 2019-01-31 18:28 |
100 SEK | Startpris |